3. turnaj Chebské ligy 2017

 Chebská liga zavítala v rámci 3. turnaje již podruhé do Billiard Clubu a po čtrnáctidenní přestávce odehrálo turnaj 12 účastníků. Počet 12 hráčů předznamenal, že bude hrát také nadstavbová část. Základní část se nejvíce vydařila Jirkovi Váchovi před Lubošem Černým a M. Kubicou. Překvapivý výsledek se odehrál v zápase mezi J. Mackem a J. Kropáčkem, kdy poprvé zvítězil Jirka Macek nad Jirkou Kropáčkem (5:2). Jirka Macek byl tímto vítězstvím blízko postupu na šesté místo, avšak to by nesměl prohrát svůj poslední zápas s Jardou Ouřadou 2:3.

Jirka Vácha uhájil vedení také v nadstavbové části a poprvé zvítězil v ročníku 2017. Díky vítězství v posledním zápase M. Kubica bodově dorovnal Luboše Černého a zároveň tak obsadil druhé místo před Lubošem Černým. O tři body za 2. a 3. místem zaostal na čtvrté příčce Václav Macek.

Shodného počtu osmi bodů dosáhli jak Michal Ouřada, Horáková a Černák. Ve vzájemné tabulce obdrželi všichni stejný počet bodů, a tak rozhodovalo o pořadí na 9,-11. místě skóre, které měl nejlepší Michal Ouřada především díky vítězství 6:1 nad Honzou Černákem.

Chebská liga pokračuje 4. turnajem 25. března v Mariánských Lázních. tab

tab