14. turnaj Chebské ligy + STATISTIKY

tab

 

STATISTIKY STŘELCŮ 14. KOLA: statistiky_stiga_14kolo

V posledním kole základní části zvítězil Stanislav Srba

Standa Srba se stal vítězem závěrečného kola základní části. Na druhém místě se umístil Luboš Černý a třetí Miloslav Kubica. Turnaje se zúčastnilo rekordních 17 účastníků (letos nejvíce). Generálku na finále si nenechal ujít téměř nikdo z chebské špičky. Dále se zúčastnili noví hráči – Jana Fiedlerová a Vláďa Fiedler z Františkových Lázní, dále David Větrovec, kterého přivedl náš pravidelný účastník Petr Větrovec. Jan Kubica dorazil i počtrnácté a stal se tak „Ironmanem“ chebské ligy, jelikož jako jediný odehrál všechny turnaje.

Turnaj se nesl ve velmi přátelském duchu. Opět jsme se potvrdilo, stiga hokej je hra, která přináší radost a hlavně, je to hra pro všechny – pro děti i starce, pro ženy i muže, nerozhoduje vzdělání, hrát mohou i hendikepovaní. Je to hra, která spojuje. Tento turnaj rozhodl definitivně o desítce postupujících do finálového turnaje a jejich pořadí. Postupujícím gratulujeme a přejeme mnoho štěstí ve finále.

Dramatický byl boj o vítězství v kategoriích nejlepší střední útok, pravé křídlo, levé křídlo, levá obrana, pravá obrana a nejlepší brankář. Rozhodlo se také o vítězi v kategorii „Nejvšestrannější hráč“. Více se dozvíte ve statistikách. Vítězové budou oceněni na finálovém turnaji. Těm, kterým postup do finále unikl, vzkazujeme, ať nehází flintu do žita, jelikož i oni podávali v této sezóně velmi dobré výkony. Do finále mohlo však postoupit bohužel jen 10 týmů. Je potřeba dobře se připravit na další sezónu, protože příště to určitě vyjde. A nyní, vzhůru do play off!

Dvojice pro 1. kolo finálového turnaje:

Holub – Kubica M.

Ouřada J. – Černý L.

Kropáček – Macek V.

Hrachovec – Srba

Vácha – Mašika

IMG_20181122_181815_resized_20181122_062025506

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *