ČESKÝ POHÁR KLADNO – 12. 1. 2019

 

Dne 12. 1. 2019 se uskutečnilo 6. kolo Českého poháru v Kladně. Zúčastnilo se ho 62 hráčů. Do Jágr´s townu vyrazila opět výprava chebských hráčů ve složení Mirka Horáková, Jaroslav Ouřada, Josef Gruncl, Petr Holub, Jiří Vácha a Jiří Kropáček. Tentokrát se bohužel nikomu nepodařilo postoupit do „A“ skupiny. Do béčka postoupili Jiří Vácha, Jiří Kropáček a také Petr Holub. Josef Gruncl, Jarda Ouřada a Mirka Horáková postoupili do céčka.

Chebské mužstvo v akci

Jirkovi Váchovi se v béčku opět velmi dařilo, podařilo se mu postoupit až do semifinále, kde podlehl smolně 2:3 na zápasy Davidovi Cibulkovi (THC Třinec). Bylo z toho 3. místo v B skupině a celkově 27. pozice. Jiří Kropáček do play-off B skupiny nepostoupil a obsadil 37. místo. Petr Holub dosáhl postupem do „B“ skupiny skvělého úspěchu. I zde si nevedl špatně a potrápil své soupeře. Celkově obsadil 43. místo.

 

 

Petr Holub dokázal potrápit i                  zkušenější soupeře

Pepa Gruncl pokračoval ve velmi dobrých výkonech z Chebské ligy a v „C“ skupině obsadil výborné třetí místo, celkově 47. místo. Jarda Ouřada se v céčku rozehrál a skončil pátý, celkově 49. Mirka Horáková byla v céčku jedenáctá, celkově na 55. místě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *