3. turnaj Chebské ligy 2019 – BILANCE, ÚSPĚŠNOST, LIGA VETERÁNŮ

 

 

3. kolo CHEBSKÉ STIGA HOKEJOVÉ LIGY

 

Chebskou ligu přivítala Aréna „Na Hraběcím“

Suverénním vítězem Míla Kubica

Stříbro získal stíhací jízdou Standa Srba

 

 

 

Třetí kolo chebské stiga hokejové ligy se odehrálo v Aréně „Na Hraběcím“. První gól v nové aréně vsítil Luboš Černý. Turnaje se zúčastnilo jedenáct manažerů, což byl oproti prvním dvěma kolům mírný pokles. Poprvé letos si však hráči mohli zahrát model s nadstavbou. Poprvé jsme také mohli přivítat mužstva Finland Maple Leafs (Standa Srba) a Vancouver Canucks (Jiří Kropáček).

První šestice vypadala takto: Míla Kubica, Jiří Vácha, Jiří Kropáček, Luboš Černý, Petr Holub a Standa Srba. Do play out dále postoupili: Michal Ouřada, Dan Hrachovec, Jarda Ouřada, Honza Kubica a Roman Kubinec.

Skupina o 7. – 11. místo:

Zde se rozehrál Dan Hrachovec, a i přesto, že postupoval pouze se sedmi body, neponechal nic náhodě, vyhrál všechny zápasy a zaslouženě získal sedmé místo.

Osmou příčku uhájil Jarda Ouřada před svým synem Michalem. V základní skupině s ním prohrál, nicméně ve skupině o umístění mu porážku oplatil.

Michal Ouřada se každý turnaj zlepšuje. Podařilo se mu porazit Dana Hrachovce, Jardu Ouřadu (základní část). V závěrečné fázi měl trochu smůly, když v zápase s Romanem Kubincem dal pět gólů, tři bohužel do vlastní sítě (2:3). 9. místo.

Na desátém místě skončil Honza Kubica. Honza sehrál v základní skupině několik vyrovnaných zápasů (Holub, Kropáček 2:3; Ouřada M., Hrachovec 1:2), štěstí se však vždy přiklonilo k soupeři. V této skupině porazil porazil Romana Kubince.

Na jedenáctém pozici se umístil Roman Kubinec. V největší permanenci je v zápasech Romana Kubince zejména obrana a brankář, jelikož se do útoku prozatím moc nedostane. I tím si však nováček musí projít. Nicméně svůj úkol zvládá se ctí. Ani jednou za turnaj neobdržel desítku, což je v zápasech s Lubošem Černým nebo s Jirkou Váchou docela umění. Dva body získal za vítězství s Michalem Ouřadou.

o 1. – 6. místo:

Turnaj byl velmi vyrovnaný. Kromě Míly Kubicy, který trochu odskočil, nebylo do poslední chvíle jasné, kdo bude druhý, třetí, čtvrtý, atd.

Na šestém místě skončil Petr Holub. Petr je příjemným překvapením nového ročníku Chebské ligy. Do nadstavby postoupil z pátého místa se třinácti body, když porazil Jirku Váchu a Standu Srbu. V nadstavbě si potom o jedno místo pohoršil a skončil šestý. I tak v celkovém hodnocení Chebské ligy drží velmi solidní čtvrté místo.

Pátý skončil Jiří Kropáček, který se letos zúčastnil prvního turnaje. V základní části třikrát remizoval (Černý 2:2, Srba 3:3, Vácha 4:4) a do nadstavby postupoval ze třetího místa. Tam však už na dobré výsledky nenavázal.

Luboš Černý byl tentokrát čtvrtý a poprvé letos zůstal mimo medailové pozice. Do play off postupoval ze čtvrté příčky a tu i „obhájil“.

Třetí skončil Jiří Vácha, který do posledního kola bojoval o druhé místo. Po „základu“ byl druhý, nakonec třetí. S přehledem vyhrál soutěž produktivity,

Stříbrnou pozici doslova vybojoval Standa Srba, který se stíhací jízdou v nadstavbové vyšplhal na druhé místo. Postupoval z posledního (šestého) místa s dvanácti body. V nadstavbové skupině však neprohrál (4-1-0), a zaslouženě se raduje.

První místo uhájil Míla Kubica, který ze základní skupiny bral 18 bodů a mohl si dovolit prohrát se Standou Srbou. Ostatní zápasy však Mistr Chebské ligy zvládl a obhájil tak prvenství z minulého turnaje. Zároveň se dostal do čela průběžného pořadí Chebské ligy 2019.

Luboš pro vás připravil zajímavé statistiky – bilance z jednotlivých turnajů + bilance celkem, úspěšnost a také tabulku veteránů:  CHL2019-Luboš

 

POZNÁMKA: Tabulka střelců na jednotlivých postech bude doplněna na začátku příštího týdne. (4.3.2019)

 

Mrkněte také sem:

ČESKÝ POHÁR STIGA NA FACEBOOKU MĚSTA CHEB

KALENDÁŘ AKCÍ – STIGA ČESKÝ POHÁR CHEB 2. 3. 2019

 

KDO MŮŽE, PŘIJĎTE V PÁTEK 1.3.2019 V 15:30 K JÍDELNĚ BRANDLOVA POMOCI PŘIPRAVIT HOKEJE! DÍKY!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *