4. turnaj Chebské ligy 2019

Vítězem čtvrtého turnaje se stal Luboš Černý

STATISTIKY: statistiky_stiga_4kolo 2019

 

  • Československo smetlo sbornou a Jarda Ouřada urval třetí místo!
  • Manažera Mašiku angažoval Washington!
  • Míla Kubica skončil nepostoupil do bojů o medaile.

 

Dne 23. 3. 2019 se uskutečnil čtvrtý turnaj Chebské hokejové stiga ligy. Vzhledem k souběžně konanému utkání hvězd Moskevské hokejové stiga ligy, kam bylo několik našich hráčů pozváno jako čestní hosté, byla tentokrát účast na turnaji slabší. Nicméně i přesto se sešlo deset manažerů odhodlaných bojovat o turnajové vavříny.

V základní části se nejlépe dařilo dvojici Luboš Černý a Jiří Vácha. Oba bez problémů postoupili do nadstavby. O největší překvapení se postaral Jarda Ouřada, který porazil Mílu Kubicu 4:0. Jarda Ouřada tak postoupil na úkor Míly a toho čekal boj o šesté místo.

Do první pětice dále postoupil Dan Hrachovec, který udolal Jirku Váchu 2:1 a Michal Mašika. Ten byl před začátkem zápasu s Mílou Kubicou angažován slavným Washingtonem Capitals! Do nového působiště si manažer Mašika s sebou vzal i svého nejlepšího střelce Dmitrije Christiče!

Petr Holub dokázal vzít úřadujícímu mistrovi CHL Kubicovi bod, nicméně to na postup do bojů o medaile nestačilo. Na dalších místech skončili Honza Kubica, Petr Větrovec a Roman Kubinec.

 

NADSTAVBA:

V nadstavbě se očekával souboj o první místo mezi Lubošem Černým a Jirkou Váchou. Málokdo však čekal, že se Jarda Ouřada porve o třetí příčku. Jarda porazil Jirku Váchu a Míšu Mašiku, remizoval s Lubošem a vybojoval bronzovou příčku! Nadělil si tak skvělý dárek k narozeninám, které oslavil minulý týden. Gratulujeme! Luboš Černý ztratil body pouze ve zmiňovaném zápase s Jardou a v turnaji zvítězil. Jirka Vácha skončil druhý. Čtvrté místo obsadil Dan Hrachovec a pátý byl – poslední v nadstavbě – Míša Mašika. Opět tak potvrdil, že nadstavby jsou jeho noční můra. :-):-):-)

 

PODSTAVBA:

Míla Kubica neponechal nic náhodě, a se skóre 25:0 v této fázi zvítězil. Na druhém místě skončil Petr Holub, který vstřelil – na své poměry – také velký počet gólů (skóre 21:5), Romanu Kubincovi nadělil desítku. Osmý byl Honza Kubica, který měl také zajímavé výsledky – 0:6, 0:6, 4:0, 4:0. Na deváté pozici se umístil Petr Větrovec o bod před Romanem Kubincem.

V celkovém hodnocení Chebské hokejové ligy se do čela posunul Luboš Černý (330 bodů), následován Jiřím Váchou (325 bodů) a Mílou Kubicou (310 bodů). Se značným odstupem je na čtvrté příčce Dan Hrachovec (175 bodů) a pátý Petr Holub (170 bodů). Do konce však zbývá ještě deset turnajů a do celkového hodnocení mohou promluvit i další hráči.

Více na http://shccheb.cz/?page_id=2346.

 

Další turnaj se koná 6. 4. 2019.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *