Finálový turnaj 2015

5. prosince se koná v restauraci U Kata  FINÁLOVÝ TURNAJ. Své celoroční snažení zúročili a do finále postupují: M. Kubica, J. Vácha, V. Macek, L. Černý, D. Hrachovec, J. Kropáček, J. Gruncl, J. Kubica, J. Macek a J. Černák.

Vzhledem k časovým možnostem rozhodl VV, že se bude hrát FINÁLOVÝ TURNAJ dle stávajícího SŘ Chebské ligy. Následující body jsou k připomenutí pro finálový turnaj:

14)  Hráči jsou povinni se dostavit na turnaj nebo nahlásit svou účast pořadateli v úřední začátek, tj. do 13:45 hod. Turnaj se začíná hrát v 14 hodin.

34)  Na finálovém turnaji s play off hraje každý s každým dvoukolově. Do play off postupují 4 nejlepší hráči. Semifinále a finále se hraje na 4 vítězné zápasy. Boj o třetí místo se hraje na 2 vítězné zápasy.

35)  Mezi jednotlivými koly play off (bráno od skončení posledního zápasu daného kola) následuje přestávka 10 minut, všechny série i jednotlivá utkání v každém kole začínají souběžně, dovoluje-li to počet hokejů.

36)  Výsledky se vyhlašují po skončení play off, odměny a ceny zajišťuje pořadatel dle možností SHC Cheb.

37)  Hlavní cenou dlouhodobé soutěže je putovní pohár CHL (Presidentův pohár), který je majetkem klubu SHC Cheb a jeho držení náleží vítězi do vyvrcholení příští sezóny, kdy je tento povinen pohár vrátit pořadateli. Na pohár se umístí štítek se jménem vítěze. Hlavní cenou pro turnaj play off je putovní pohár, který je rovněž majetkem klubu SHC Cheb a je též do vyvrcholení turnaje play off v držení vítěze play off. Na pohár se též umístí štítek se jménem .