SHC Cheb na cestách

     SHC Cheb na cestách aneb klub žije i jinak

        AKCE: Pochod na Zelenou horu

 

V sobotu 29. 6. 2019 se konal turistický pochod na Zelenou horu. Zúčastnilo se ho členové klubu, rodinní příslušníci a také dvě členky spřáteleného klubu TJ MG Cheb. Nejmladšímu účastnikovi výletu bylo 1 a půl roku, nejstaršímu 53 let. Trasa vedla z chebského náměstí směrem na Zelenou horu, zde proběhl výstup na Bismarckovu věž, opékání buřtů a na závěr společné foto. Zdařilý pochod byl zakončen na základně v Zátiší, kde proběhl turnaj v petanque a střílení na branku. Cestou proběhla také ornitologická přednáška v podání Mirky Horákové. Počasí nám přálo a po celý výlet panovala velmi příjemná nálada. Doufejme, že oddíl bude pořádat více těchto „mimohokejových“ akcí. Pochvala patří zejména malým turistům za statečný výkon. Velkým děkujeme za účast a těšíme se nashledanou příště.

Děkujeme také iniciátorovi Pepíkovi Grunclovi za krásný nápad. V neposlední řadě Danovi Hrachovcovi za organizaci a Jirkovi Mackovi za catering.

Výsledky turnaje v petangue: 1. místo – Petr Holub/Jirka Kropáček, 2. místo – Pepík Gruncl/Míša Mašika, 3. místo – Míla Kubica/Lukáš Holub, 4. místo – Dan Hrachovec/Míša Černý

Výsledky turnaje ve střelbě na branku: 1. místo – Dan Hrachovec, 2. místo: Míla Kubica, 3. místo: Míša Mašika

Sprostá slova: 1. místo – Pepík Gruncl – 7 čárek, 2. místo – Míša Mašika – 5 čárek, 3. místo – Kropi – 4 čárky. POZN.: 1 čárka – 10 korun.

Platba probíhá Vavříkovi do prasátka nebo na zmrzlině ve Špalíčku. Splatnost do 31. 8. 2019 🙂

AŤ ŽIJE SHC CHEB!

 

DALŠÍ AKCE:

LETNÍ TURNAJ VE STIGA HOKEJI – 12. 7. 2019 – Pobřežní ulice 11.

NHL – VÝSLEDKY PŘESTUPŮ (VOLNÝ TRH S HRÁČI)